Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Genius SP-U115, të kuq

Kodi i produktit:
95768
EAN:
4710268238478
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Trashësia [mm]:
70
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 
Ju kurseni : 2.00   (17%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius ka prezantuar një palë altoparlantë portativ, të dizajnuar për t'u lidhur me laptop. Altoparlantët janë të dizajnuar me ngjyra me shkëlqim, duke u përshtatur kështu në ambientin tuaj të punës. Konvertuesi i kualitetit të zërit është 50 mm, ka output prej 1.5 W (3W total) dhe frekuenca prej 200 Hz deri në 18 kHz. Raporti i sinjalit me tinguj është 80 db. Energjia furnizohet nga një lidhës USB, i cili tanimë gjendet në shumicën e këtyre pajisjeve. Në njërin altoparlant gjendet kontrolli i volumit. Për lidhje shërben një jack 3.5 mm. Altoparlantët përputhen me sistemet operative Windows XP, Vista 7, MAC OS 10.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268238478
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
1,5
Fuqia totale RMS [W]:
3
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70
Kodi i prodhuesit:
31731006101
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
31 Gusht 2011
Lartësia [mm]:
111
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Kuq
Numri i kaneleve (channel):
2
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
200
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
70
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Altoparlantë Genius SP-U115 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE