Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlantë Genius SW-G2.1 1250

Kodi i produktit:
79666
EAN:
4710268234784
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për lojëra, laptop dhe PC
Teknologjia:
3.5mm, port hyrës RCA
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
58

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius sjellë sistemin 2.1 të altoparlantëve, të cilët janë të përshtatshëm për kompjuterë dhe laptop në secilën shtëpi, në secilën tavolinë. Një palë satelitë, prodhojnë tinguj të qartë dhe të balancuar, të shoqëruar nga një bass i shkëlqyer që vjen nga subwoofer. Sistemi Genius SW-G2.1 1250 ofron output total prej 38 W - subwoofer 20 W dhe secili satelit nga 9 W. Altoparlantët kanë frekuenca prej 58 Hz deri në 20 kHz dhe 4 omë, subwoofer 8 omë, kurse raporti në mes të sinjalit dhe tingujve është 90 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268234784
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
9
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
20
Fuqia totale RMS [W]:
38
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31730980100
Komandë:
Në komandë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2,1
Lansuar:
10 Maj 2011
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për lojëra, laptop dhe PC
Numri i kaneleve (channel):
3
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
90
Port dalës për kufje:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
58
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, port hyrës RCA
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Altoparlantë Genius SW-G2.1 1250 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE