Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Genius SW-HF2.1 1205, të drunjtë

Kodi i produktit:
75510
EAN:
4710268233831
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Teknologjia:
Port hyrës RCA
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
65

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius sjellnë treg altoparlantët me dizajn modern, të përshtatshëm për ata që dëshirojnë të kënaqen me tinguj dhe dizajn luksoz. Ofrojnë tinguj që shquhen për nga cilësia, sidomos kur dëgjoni muzikë jazz. Kanë performancë solide prej 32 W - 2x 9 W secili nga satelitët dhe 14 W subwoofer. Subwoofer ka diametër prej 5" ndërsa dy satelitët nga 2.5". Vargu i frekuencave është prej 65 Hz deri në 20 kHz, ndërsa raporti i sinjalit me tinguj është 85 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268233831
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
9
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
14
Fuqia totale RMS [W]:
32
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31730972100
Komandë:
Për subwoofer
Konfigurimi i altoparlantëve:
2,1
Lansuar:
10 Maj 2011
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Numri i kaneleve (channel):
3
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
85
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
65
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
Port hyrës RCA
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Altoparlantë Genius SW-HF2.1 1205 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE