Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Gogen PSU101, 2.0, të zi

Kodi i produktit:
199877
EAN:
8592417058863
Lartësia [mm]:
112
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë dimensioneve të tyre 80 x 110 mm, këta altoparlantë mund të vendosen në tavolina të vogla ose nëse ju nevojiten mund t'i merrni kudo me vete. Ofrojnë tinguj të pastër, të spikatur, me zë të lartë, dhe me output prej 4 W. Lidhësi USB mundëson lidhjen e altoparlantëve me kompjuter. Kanë edhe një kabllo jack 3.5 mm, e cila është dizajnuar për të lidhur output-in audio të kompjuterit apo laptopit tuaj. Altoparlantët kanë frekuenca prej 60 deri në 18 kHz dhe peshojnë 350 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417058863
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
2
Fuqia totale RMS [W]:
4
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
85
Kodi i prodhuesit:
GOGPSU101
Komandë:
Në kabllo
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
18 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
112
Mënyra e përdorimit:
Për laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
350
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
82

Bashkangjitja Altoparlantë Gogen PSU101 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE