Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Gogen PSU102, të zi

Kodi i produktit:
199878
EAN:
8592417058870
Lartësia [mm]:
212
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 
Ju kurseni : 8.00   (31%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë dimensioneve të tyre prej 11.20 x 21.20 x 12.80 cm, këta altoparlantë mund të vendosen lehtësisht afër kompjuterit apo laptopit tuaj pa ndërhyrje të komplikuara. Altoparlantët janë bërë nga plastika me dekor karboni. Plastika është mjaft e fortë për të ofruar transmetim të frekuencave prej 60 Hz deri në 18 kHz. Altoparlantët kanë diametër prej 80 mm dhe output prej 2 x 5 W. Përmbajnë një lidhës USB dhe një kabllo audio jack 3.5 mm që mundësojnë lidhjen me kompjuterin apo laptopin tuaj. Peshojnë vetëm 1.4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417058870
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
5
Fuqia totale RMS [W]:
10
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
112
Kodi i prodhuesit:
GOGPSU102
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
18 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
212
Mënyra e përdorimit:
Për laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,4
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
128

Bashkangjitja Altoparlantë Gogen PSU102 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE