Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Logitech Z533, të zi

Kodi i produktit:
174929
EAN:
5099206058675
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
3.5mm, port hyrës RCA
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
55

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këta altoparlantë ofrojnë performancë superiore me bass të plotë si dhe janë të përshtatshëm për lidhje me kompjuterin apo laptopin tuaj. Ofrojnë output prej 60 W RMS. Pajisja mundëson lidhjen e njëhershme për deri në tri pajisje. Me anë të një lidhësi jack 3.5 mm ose përmes hyrjes RCA, mund të lidhen me tabletin, telefonin apo televizorin tuaj. Kanë varg frekuencash prej 55 Hz deri në 20 kHz.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206058675
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
15
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
30
Fuqia totale RMS [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
980-001054
Komandë:
Në komandë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2,1
Lansuar:
15 Korrik 2015
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për celularë, laptop, PC dhe TV
Ngjyra:
Zezë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Port dalës për kufje:
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
55
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, port hyrës RCA
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Altoparlantë Logitech Z533 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE