Sistem zërimi Genius SW-HF 5.1 4500 Ver. II

Kodi i produktit:
264993
Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
16+
Ngjyra:
Cerná, Drevo
Trashësia mm:
277
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni prej druri është veçanërisht i përshtatshëm për kompjuterin. Fuqia totale e setit 125 vat është e fshehur në një subwoofer dhe pesë satelitë. Subwoofer vetë jep 45 vat të fuqisë totale, struktura e tij prej druri përfshin një altoparlant 6 " dhe një amplifikator të integruar për të gjithë sistemin, me një lidhje 3.5 mm jack dhe një telekomandë wireless.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
16+
Fuqia RMS e subwoofer W:
45
Fuqia totale RMS W:
125
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
212
Kodi:
31730015400
Komandë:
Wireless, subwoofer
Konfigurimi i altoparlantëve:
5.1
Lansuar:
12. 7. 2019
Lartësia mm:
342
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për PC
Ngjyra:
Cerná, Drevo
Numri i kaneleve channel:
6
Përqindja sinjalit zërit dB:
90
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës Hz:
40
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia mm:
277
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE