Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Sistem zërimi Genius SW-HF 5.1 4500 Ver. II

Kodi i produktit:
264993
Fuqia RMS e altoparlantëve [W për kanal]:
16
Ngjyra:
Zezë, kafe
Trashësia mm:
277
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni prej druri është veçanërisht i përshtatshëm për kompjuterin. Fuqia totale e setit 125 vat është e fshehur në një subwoofer dhe pesë satelitë. Subwoofer vetë jep 45 vat të fuqisë totale, struktura e tij prej druri përfshin një altoparlant 6 " dhe një amplifikator të integruar për të gjithë sistemin, me një lidhje 3.5 mm jack dhe një telekomandë wireless.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fuqia RMS e altoparlantëve [W për kanal]:
16
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
45
Fuqia totale RMS [W]:
125
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
212
Kodi:
31730015400
Komandë:
Wireless, subwoofer
Konfigurimi i altoparlantëve:
5.1
Lansuar:
12. 7. 2019
Lartësia mm:
342
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për PC
Ngjyra:
Zezë, kafe
Numri i kaneleve channel:
6
Përqindja sinjalit zërit [dB]:
90
Portet hyrëse:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia mm:
277
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Sistem zërimi Genius SW-HF 5.1 4500 Ver. II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE