Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Genius GX GAMING SW-G5.1 3500, i zi

Kodi i produktit:
115985
EAN:
4710268242758
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
3.5mm, 3.5mm, port hyrës RCA
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
50

Si të porosisim në Gjirafa50?

104.50 
Ju kurseni : 5.00   (5%)
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Sistemi 5.1 i pesë altoparlantëve ofrojnë tinguj të qartë, të balancuar me një bass të shkëlqyer nga subwoofer-i. Ofrojnë output total prej 80 W (RMS) - 30 W subwoofer-i dhe secili satelit nga 10 W. Ofrojnë një input prej 3x 3.5 mm jack për 5.1 dhe linjë hyrëse stereo. Kanë një varg frekuencash prej 50 Hz deri në 20 KHz dhe raport të sinjalit me zhurmë prej 72 dB. Sateliti ka dimensione prej 112 x 140 x 99 mm ndërsa Subwoofer 230 x 215 x 440 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268242758
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
10
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
10
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
30
Fuqia totale RMS [W]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31731017100
Komandë:
Wireless
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Lansuar:
7 Tetor 2012
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për lojëra, laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
6
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
72
Port dalës për kufje:
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
50
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, 3.5mm, port hyrës RCA
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Bashkangjitja Sistem zërimi Genius GX GAMING SW-G5.1 3500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE