Sistem zërimi Genius SW-HF 5.1 4600

Kodi i produktit:
118532
EAN:
4710268242901
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
16
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
16
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
45
Fuqia totale RMS [W]:
125

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sistem zërimi një ka dizajn të këndshëm dhe parametra solid. Në pjesën ballore ka të integruar një ekran praktik LED. Performanca e përgjithshme e sistemit të përbërë nga një subwoofer dhe pesë satelitë është 125 W. Subwoofer-i ofron 45 W të outputit total, ndërsa secili satelit ofron nga 16 W. Sistemi i zërimit ofron input të mjaftueshëm për të lidhur, për shembull, kartela zëri, DVD players, konzola të lojërave, TV dhe MP3 / CD player.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268242901
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
16
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
16
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
45
Fuqia totale RMS [W]:
125
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31731028100
Komandë:
Wireless
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Lansuar:
7 Nëntor 2012
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Numri i kaneleve (channel):
6
Prodhuesi:
Genius
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Sistem zërimi Genius SW-HF 5.1 4600 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE