Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjitës për kasë Akasa Vegas M - AK-LD05-50GN 50 cm, e gjelbër

Kodi i produktit:
192847
EAN:
4710614537101
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-LD05-50GN
Lansuar:
17 Qershor 2016
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi të ndryshoni kasën e kompjuterit tuaj atëherë kompania Akasa ka gjetur zgjidhje perfekte me këtë produkt që nijhet si Vegas M - AK-LD05-50GN. Ky produkt është ngjitës me 10 magnet i pajisur me drita LED. I jep kompjuterit tuaj një pamje më interesante. Përbëhet nga 15 drita LED dhe me një gjatësi prej 50 cm. Merr rrymë nga ndërlidhësi Molex ose nga një RBG me tension prej 12 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614537101
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-LD05-50GN
Lansuar:
17 Qershor 2016
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE