Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip LED Akasa Vegas MB-AK-LD05-50RB, 50 cm

Kodi i produktit:
192848
EAN:
4710614537132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-LD05-50RB
Lansuar:
17 Qershor 2016
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rrip LED me shumëngjyrësh i dizajnuar për ndriçimin e kabinetit tuaj me nje pamje moderne. Ngjitësi përmban pesëmbëdhjetë drita LED me ngjitës. Dhe është i furnizuar nga një lidhës Monex me 4 krehër ose RGB me voltazh 12V. Gjatësia e rripit është 50 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614537132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-LD05-50RB
Lansuar:
17 Qershor 2016
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE