Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirita me dritë BITFENIX ALCHEMY 2.0, RGB-LED, magnetike, 30cm, 15x drita LED

Kodi i produktit:
198015
EAN:
4712883216039
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BFA-RGB-30MK15C-RP
Lansuar:
6 Shtator 2016
Prodhuesi:
BITFENIX

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712883216039
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BFA-RGB-30MK15C-RP
Lansuar:
6 Shtator 2016
Prodhuesi:
BITFENIX
Ueb-i i prodhuesit:
Bitfenix.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE