Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirita me dritë BITFENIX ALCHEMY 2.0, RGB-LED, magnetike, 30cm, 15x drita LED

Kodi i produktit:
198015
EAN:
4712883216039
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BFA-RGB-30MK15C-RP
Lansuar:
6 Shtator 2016
Prodhuesi:
BITFENIX

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me BITFENIX ALCHEMY 2.0 ju do të zbukuroni sistemin tuaj kompjuterik me një pamje unike që do të bie në sytë e çdo vrojtuesi. Shiriti vjen i pajisur me 15 drita LED që mund të vendosen lehtësisht në kasë nëpërmjet shtresës magnetike, ka gjatësi prej 30cm, funksionon me 12V rrymë si dhe mund të sinkronizohet nëpërmjet platformës ASUS Aura Sync.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712883216039
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BFA-RGB-30MK15C-RP
Lansuar:
6 Shtator 2016
Prodhuesi:
BITFENIX
Ueb-i i prodhuesit:
Bitfenix.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE