Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirit me drita LED AKASA AK-LD02-05GN, e gjelbërt

Kodi i produktit:
120441
EAN:
4710614533011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-LD02-05GN
Lansuar:
12 Dhjetor 2012
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 
Ju kurseni : 2.00   (21%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi ta dalloni pamjen e kompjuterit tuaj, të cilën mundësi nuk ua ofrojnë aksesorët e ndryshëm e të papërshtatshëm, ky aksesor është zgjidhje e duhur. Ky shirit me dritë të gjelbërt LED, që ngjitet vet është dizajnuar për të ndriquar kabinetin e kompjuterit. Ka 15 drita dhe voltazhë 15 V dhe gjatësi 60 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614533011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-LD02-05GN
Lansuar:
12 Dhjetor 2012
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE