Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk HDD Seagate Expansion Desktop, 4TB, i zi

Kodi i produktit:
169940
EAN:
7636490063558
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
STEB4000200

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
106.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Disqet e jashtme Seagate iu ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave. Falë dizajnit të thjeshtë, disqet e serisë Expansion Desktop janë shumë e përshtatshme për përdorim. Këto disqe përdorin lidhësin USB 3.0 që mundëson shpejtësi të jashtëzakonshme të transferit të të dhënave prej 5 Gb / s. Mbështjellësi i serisë së disqeve Expansion Desktop vjen me një dizajn klasik me ngjyrë të zezë që ofron hapësirë të mjaftueshme për vendosjen e hard diskut me dimensione prej 3.5". Kapaciteti i këtyre disqeve është 4TB duke iu mundësuar kështu edhe transferimin e formateve të mëdha të të dhënave.

Vlerësimet

Porosia me kohe dhe produkti i mire
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7636490063558
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
STEB4000200
Lansuar:
3 Prill 2015
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
Vendi i origjinës:
Switzerland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE