Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard Disk HDD WD (FZEX), 1TB, i zi

Kodi i produktit:
137768
EAN:
454545454454
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WD1003FZEX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HDD WD (FZEC) karakterizohet me kualitet dhe qëndrueshmëri të lartë. Disku gjithashtu mund të operojëderi në 24 orë për 7 ditë . Kjo seri e disqeve është dizajnuar duke u bazuar në testimin e rekomanduar për përdorim me PC dhe Workstation të performancës së lartë. Falë teknologjisë së fundit prodhuesi ka krijuar një disk me dendësi të madhe të shkrimit, ku ruan të dhëna deri në 1 TB. Kompania Western Digital lëviz një hap përpara me këtë version të Serial ATA duke ofruar shpejtësinë e transferimit të të dhënave të madhe, deri në 6 Gb / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
454545454454
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WD1003FZEX
Lansuar:
8 Tetor 2013
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard Disk HDD WD (FZEX) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE