Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm WD Elements Desktop, 2 TB, i zi

Kodi i produktit:
145890
EAN:
718037811918
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WDBWLG0020HBK-EESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
97.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disqet WD Elements Desktop ofrojnë hapësira të mëdha për dokumentet e juaja. Me një Hi-Speed USB 3.0 interface asgjë nuk mund ta ndaloj punën e shpejtë që e kryen disku gjatë funksionimit të tij. Disku ka kapacitet të madh prej 2TB dhe ka shpejtësi transferi prej 5Gb/s. Disku lidhet përmjet portit USB 3.0, ndërsa nga ana e pasme, është i përshtatshëm edhe me USB 2.0. Ju mund të zgjedhni dokumente të ndryshme si video, muzikë apo foto direkt nga kompjuteri juaj. Disku ka dimensione 165.8 x 135 x 48 mm dhe peshon 0.91 kg. Punon në sistemet e Windows dhe Mac OS.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037811918
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WDBWLG0020HBK-EESN
Lansuar:
1 Mars 2014
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm WD Elements Desktop edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE