Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk HDD i jashtem WD My Book 8TB

Kodi i produktit:
201656
EAN:
718037850696
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
49
Kapaciteti [GB]:
8 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

197.50 
Ju kurseni : 30.00   (15%)
167.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkt i dizajnuar për ruajtje komplete të të dhënave me kapacitet të ruajtjes 8TB. Dimensionet e diskut janë 170.6 x 139.3 x 49 mm, ndërsa pesha e tij është 960 g. Disku është i përshtatshëm me softuerin e Apple’s Time Machine. Produkti garanton mbrojtje maksimale për të dhënat tuaja duke ofruar edhe opsionin e mbrojtjes së të dhënave përmes përdorimit të fjalëkalimit me enkriptim të harduerit. Përdor ndërfaqe USB 3.0.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037850696
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
49
Kapaciteti [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
WDBBGB0080HBK-EESN
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
170,6
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
139,3
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk HDD i jashtem WD My Book 8TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE