Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm WD, HDD, 4 TB

Kodi i produktit:
152127
EAN:
718037824925
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
WDBWLG0040HBK-EESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
123.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje ofron një hapësirë ??të madhe magazinimi për çdo material tuajin që mund të dispononi. Thënë ndryshe ky produkt është një biblotekë e lëvizshme që shërben për të bartur fotografi, video apo diçka të ngjashme që ti ruani përgjithmonë dhe ti keni kudo me vete. Me USB 3.0, leximi dhe përshkrimi i të dhënave kryhet në mënyrë shumë të shpejtë. Është e lehtë për tu përdorur falë teknologjisë Plug & Play. Kjo pajisje përkrahet nga Windows dhe Mac iOS. Ky produkt ka një kapacitet të shkëlqyer prej 4 TB dhe mbështet një normë maksimale të transferimit deri në 5 GB / s, dhe në këtë mënyrë të dhënat do të ruhen më shpejt.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037824925
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
WDBWLG0040HBK-EESN
Lansuar:
15 Maj 2014
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm WD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE