Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disku HDD WD WD20EZRZ, 2TB, i kaltër

Kodi i produktit:
178165
EAN:
1233215126234
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WD20EZRZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disqet e prodhuara nga Western Digital njihen si disqe me kualitet dhe qëndrueshmëri të madhe. Disku WD i kaltër është fillimisht i dedikuar për përdorim rutinor të kompjuterëve apo sistemeve All in One. Është i prodhuar me standardet më të reja për kualitet dhe siguri. Ky disk ka kapacitet prej TB dhe performon 3.5" që mundëson ruajtjen e shumë të dhënave dhe aplikacioneve. Disku është i pajisur me cache prej 64MB dhe shpejtësia e tij është 5,400 rootullime për minut.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1233215126234
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WD20EZRZ
Lansuar:
10 Shtator 2015
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disku HDD WD WD20EZRZ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE