Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk i jashtëm Seagate Backup Plus Hub 3.5" - 8TB, i zi

Kodi i produktit:
199576
EAN:
763649081143
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
STEL8000200

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
197.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ruani dhe kënaquni më me shumë hapsirë për ruajtjen e të dhënave që iu ofron hard disku i jashtëm Seagate Backup Plus Hub Backup. Shfrytëzoni mundësinë të lidhur dy pajisje të jashtme, falë dy porteve USB 3.0 në pjesën e përparme. Seagate Backup Plus Hub ka një hapsirë deri 8 TB për të dhënat tuaja. Ju mund të ruani fotot tuaja, videot, dokumentet dhe praktikisht çdo gjë që ju doni. Shkarkoni aplikacionin Seagate Mobile Backup për iOS dhe ktheni lehtë fotot dhe videot nga telefoni mobil i juaj. Hard disku është dizajnuar me dy porte USB 2.0 dhe USB 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
763649081143
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
STEL8000200
Lansuar:
20 Tetor 2016
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard disk i jashtëm Seagate Backup Plus Hub 3.5" - 8TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE