Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm Seagate Backup Plus Hub 3.5", 8 TB, i zi

Kodi i produktit:
199576
EAN:
763649081143
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
STEL8000200

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
202.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ruani dhe kënaquni më me shumë hapsirë për ruajtjen e të dhënave që iu ofron hard disku i jashtëm Seagate Backup Plus Hub Backup. Shfrytëzoni mundësinë të lidhur dy pajisje të jashtme, falë dy porteve USB 3.0 në pjesën e përparme. Disku ka një hapsirë të lartë të memories prej 8 TB për të dhënat tuaja. Ju mund të ruani fotot tuaja, videot, dokumentet dhe praktikisht çdo gjë që ju doni. Shkarkoni aplikacionin Seagate Mobile Backup për iOS dhe ktheni lehtë fotot dhe videot nga telefoni mobil i juaj. Hard disku është dizajnuar me dy porte USB 2.0 dhe USB 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
763649081143
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
STEL8000200
Lansuar:
20 Tetor 2016
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm Seagate Backup Plus Hub 3.5" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE