Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ruajtës i të dhënave WD My Book 3TB

Kodi i produktit:
201653
EAN:
718037850924
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
49
Kapaciteti [GB]:
3 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
116.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisje moderne dhe e shpejtë për ruajtjen e të dhënave kompjuterike në vëllime shumë të mëdha deri në 3TB - ky është Western Digital Series My Book. Është një depo e përshtatshme për ruajtjen e bazës së të dhënave duke përfshirë edhe funksionet e sigurisë. Në këtë mënyrë do të siguroheni që të dhënat e ndjeshme të mos bien në duar të gabuara. Mund të ruani sasi të mëdha të fotografive, videove dhe dokumenteve të tjera.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
718037850924
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
49
Kapaciteti [GB]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
WDBBGB0030HBK-EESN
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
170,6
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
960
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
139,3
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Ruajtës i të dhënave WD My Book 3TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE