Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Jastëk masazhues Sandberg USB

Kodi i produktit:
253925
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5705730640858
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
640-85
Lansuar:
7. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5705730640858
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
640-85
Lansuar:
7. 2. 2019
Prodhuesi:
Sandberg

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE