Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Jastëk për qafë Xiaomi 8H Travel, formë të shkronjës U, i hirtë

Kodi i produktit:
248848
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
18603
Lansuar:
22. 11. 2018
Prodhuesi:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xiaomi 8H është jastëk i qafës që do ju ndihmoj të lironi presionin e qafës dhe kurrizit gjatë udhëtimeve të gjata në makina. Qofshit duke punuar apo relaksuar, jastëku ju siguron rehati maksimale. Aksesori është krijuar nga materiali anti-bakterial dhe nuk mban erë, mund të rrotullohet 360 shkallë si dhe vjen me ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
18603
Lansuar:
22. 11. 2018
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE