Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo vazhduese Solight, 5 priza, 6 ndërprerës, 2m, e bardhë

Kodi i produktit:
223286
EAN:
8592718020583
Energjia maksimale [A]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
PP143

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja zgjatëse 230V është e pajisur me një ndërprerës elektrik, i cili, kur fiket, shkëput në të njëjtën kohë të gjithë paisjet e lidhura. Lidhja është e arritshme vetëm kur dy pirunët e prizës futen në të njëjtën kohë, nuk është e mundur të vendosni individualisht një kaçavidë ose një thurje individuale. Produkti është testuar dhe certifikuar në Qendrën Evropiane të Testimit dhe i plotëson kërkesat më të rrepta të sigurisë dhe standardet më të fundit për të lejuar pajisje me një hyrje totale të energjisë deri në 2300 W. Ofron 5 priza dhe një gjatësi prej 2 metrave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592718020583
Energjia maksimale [A]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
PP143
Numri i prizave:
5
Prodhuesi:
Solight
Slote dalëse:
5x FR
Slote hyrëse:
FR
Tast për ndalje dhe ndezje:
Voltazhi hyrës nominal [V]:
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE