Kabllo vazhduese APC Essential SurgeArrest 1.8m, e bardhë

Kodi i produktit:
169307
EAN:
731304313847
Përmasat [mm]:
56 x 370 x 73
Veçori tjera:
Mbrojtës për kabllo kaoksiale
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Tast për ndalje dhe ndezje:

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SurgeArrest Protector APC është i dizajnuar për kompjuterë dhe pajisje të tjera shtëpiake elektronike. Siguron mbrojtje nga mbingarkesa elektrike të papritura. Kjo kabllo vazhduese është e pajisur me pesë hapësira të prizave franceze dhe belge për kompjuterë, laptopë dhe pajisje të tjera për zyre. Ky model është i pajisur me 2 porte USB me kapacitet të karikimit prej 2.4A. Dimensionet e kësaj kablloje vazhduese janë 56 x 370 x 73 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
731304313847
Energjia maksimale [kA]:
24
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.83
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
918
Kodi i prodhuesit:
PM5V-FR
Koha e reagimit [ns]:
1
Lansuar:
25 Mars 2015
Numri i prizave:
5
Përmasat [mm]:
56 x 370 x 73
Pesha [kg]:
0,63
Prodhuesi:
APC
Slote dalëse:
5x FR
Slote hyrëse:
FR
Tast për ndalje dhe ndezje:
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
Mbrojtës për kabllo kaoksiale
Voltazhi hyrës nominal [V]:
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE