Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo vazhduese APC Essential SurgeArrest, 2m, e bardhë

Kodi i produktit:
169311
EAN:
7313043135640
Energjia maksimale [kA]:
48
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

APC Essential SurgeArrest është i dizajnuar për kompjuterë dhe pajisje të tjera shtëpiake elektronike. Siguron mbrojtje nga mbingarkesa elektrike të papritura. Kjo kabllo vazhduese është e pajisur me tetë hapësira të prizave franceze dhe belge për kompjuterë, laptopë dhe pajisje të tjera për zyre. Ky model është i pajisur me 2 porte USB me kapacitet prej 100 kHz deri në 10 MHZ. Dimensionet e kësaj kablloje vazhduese janë 62 x 326 x 110 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043135640
Energjia maksimale [kA]:
48
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
2 690
Kodi i prodhuesit:
PM8-FR
Koha e reagimit [ns]:
1
Numri i prizave:
8
Pesha [kg]:
1,08
Prodhuesi:
APC
Slote dalëse:
8x FR
Slote hyrëse:
FR
Tast për ndalje dhe ndezje:
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Voltazhi hyrës nominal [V]:
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE