Kabllo vazhduese APC Essential SurgeArrest, 2m, e bardhë

Kodi i produktit:
169309
EAN:
2Z1813P88971
Energjia maksimale [kA]:
48
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.83

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

APC Essential SurgeArrest është i dizajnuar për kompjuterë dhe pajisje të tjera shtëpiake elektronike. Siguron mbrojtje nga mbingarkesa elektrike të papritura. Kjo kabllo vazhduese është e pajisur me pesë hapësira të prizave franceze dhe belge për kompjuterë, laptopë dhe pajisje të tjera për zyre. Ky model është i pajisur me 2 porte USB me kapacitet prej 100 kHz deri në 10 MHZ. Dimensionet e kësaj kablloje vazhduese janë 62 x 272 x 110 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
2Z1813P88971
Energjia maksimale [kA]:
48
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.83
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
1 836
Kodi i prodhuesit:
PM6-FR
Koha e reagimit [ns]:
1
Lansuar:
25 Mars 2015
Numri i prizave:
6
Pesha [kg]:
0,8
Prodhuesi:
APC
Slote dalëse:
6x FR
Tast për ndalje dhe ndezje:
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Voltazhi hyrës nominal [V]:
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE