Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo vazhduese Belkin 230

Kodi i produktit:
91363
EAN:
7228684344132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
F9E600fr1M
Lansuar:
19 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja vazhduese F9E600fr1M nga Belkin është e dizajnuar për të siguruar nivelin më të lartë të mbrojtjes kundër mbingarkesave, tensionit të lartë, ndërhyrjeve elektromagnetike (EMI) dhe ndërhyrjeve të frekuencave në Radio (RFI). Kjo kabllo mbron kompjuterin tuaj dhe pjesët periferike nga dëmet e shkaktuara nga tensioni i lartë, rrufeja dhe dështimet e rrjetit. Kablloja përmban 6 priza klasike dhe një kabllo 1 m dhe ka tension nominal prej 230 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7228684344132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
F9E600fr1M
Lansuar:
19 Maj 2011
Numri i prizave:
6
Prodhuesi:
Belkin
Slote dalëse:
6x FR
Slote hyrëse:
FR
Tast për ndalje dhe ndezje:
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Voltazhi hyrës nominal [V]:
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE