Kabllo vazhduese Eaton, 1m

Kodi i produktit:
83064
EAN:
9034008518008
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50, 60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
68582

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja vazhduese Eaton është projektuar për të ofruar nivelin më të lartë të sigurisë ndaj mbingarkesave apo majave të tensionit falë 3 linjave mbrojtëse. Rezistenca është e garantuar për të gjitha modelet e ndërhyrjeve elektromagnetike (EMI), frekuencave të radiove (RFI). Kablloja vazhduese EATON ju ofron një siguri të lartë për mbrojtjen e pajisjeve kompjuterike, TV, Wi-Fi, dekoderëve, DVD apo telefonave tuaj.

Vlerësimet

shum kabllo e mir dhe e sigurt per paisjet qe jan ne rrym
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9034008518008
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50, 60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
68582
Lansuar:
10 Maj 2011
Numri i prizave:
6
Prodhuesi:
Eaton
Slote dalëse:
6x FR
Slote hyrëse:
FR
Tast për ndalje dhe ndezje:
Voltazhi hyrës nominal [V]:
250

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE