Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo vazhduese Eaton me 4 priza

Kodi i produktit:
83065
EAN:
3553340685804
Energjia maksimale [A]:
13 500
Energjia maksimale [kA]:
13.5
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50, 60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania EATON është kompani e cila bënë prodhimin e aksesorëve për mbrojtjen e pajisjeve elektrike. Kabllo vazhduese Protection Station është një pajisje ideale për pajisjet elektronike në shtëpinë tuaj. dhe ofron mbrojtje nga tensioni i lartë gjatë përdorimit të pajisjeve të cilat janë të vendosura në prizë. Kabllo ka katër priza, dhe ngjyra e kabllos është e zezë, dhe ka gjatësi prej 1 m. Kabllo ofron mbrojtje të nivelit të lartë deri në 13.500 A dhe pajisjet tua që kanë burim energjinë elektrike janë të sigurta nga qarqet e shkurta elektrik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3553340685804
Energjia maksimale [A]:
13 500
Energjia maksimale [kA]:
13.5
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50, 60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
525
Kodi i prodhuesit:
68580
Lansuar:
10 Maj 2011
Numri i prizave:
4
Prodhuesi:
Eaton
Slote dalëse:
4x FR
Slote hyrëse:
FR
Tast për ndalje dhe ndezje:
Voltazhi hyrës nominal [V]:
250

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE