Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtës për prizë SurgeStrip Berkin

Kodi i produktit:
160764
EAN:
7458836434484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
306
Kodi i prodhuesit:
BSV102ca
Lansuar:
7 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është i projektuar për kompjuterë dhe pajisje të tjera shtëpiake siq janë pajisjet elektronike (TV, VCRs, Hi-Fi sistemet, etj), ose një pajisje të thjeshtë të kuzhinës. Pajisja ofron një dalje për pajisje. Kapaciteti i energjisë përfshin 360joules. Produkti është i certifikuar plotësisht për rajonin EMEA. Dizajni kompakt lejon transport të lehtë dhe mbrojtje totale të pajisjes tuaj elektronike. Por, në qoftë se aksidentalisht mund të ndodhin dëmtime, atëherë është e nevojshme të ndiqni udhëzimet e përshkruara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7458836434484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
306
Kodi i prodhuesit:
BSV102ca
Lansuar:
7 Tetor 2014
Numri i prizave:
1
Prodhuesi:
Belkin
Slote dalëse:
1x FR
Slote hyrëse:
FR
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Voltazhi hyrës nominal [V]:
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE