Multiprizë Eaton Box 5 Tel

Kodi i produktit:
83068
EAN:
9034007929003
Lansuar:
10 Maj 2011
Tast për ndalje dhe ndezje:
Slote hyrëse:
FR
Slote dalëse:
5x FR

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Eaton njihet si kompani e prodhimit të produkteve të klasit të parë. Tani Eaton sjell Protection Box, e cila është dizajnuar për ta ruajtur kualitetin e pajisjeve të ndjeshme si kompjuterët, makinat e faksit dhe jo vetëm. Modeli EATON Protection Box 5 Tel @ FR + TV ofron pesë priza dhe i mbron nga çrregullimet e rrymës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9034007929003
Energjia maksimale [A]:
30 000
Energjia maksimale [kA]:
30
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50, 60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
1 110
Kodi i prodhuesit:
66934
Koha e reagimit [ns]:
1
Lansuar:
10 Maj 2011
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Numri i prizave:
5
Prodhuesi:
Eaton
Slote dalëse:
5x FR
Slote hyrëse:
FR
Tast për ndalje dhe ndezje:
Voltazhi hyrës nominal [V]:
250

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE