Multiprizë mbrojtëse EATON, RJ-11, RJ-45

Kodi i produktit:
83070
EAN:
3553340669354
Energjia maksimale [A]:
30 000
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50, 60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt ofron tetë priza të cilat mbrojnë pajisjet tuaja nga tensioni i lartë. Përveç kësaj, bazat janë të distancuara në mënyrë që spinat të mos përzihen me njëra-tjetren. Prodhuesi ka deklaruar se mbrojtja arrin deri në 30.000 amps në pikun maksimal. Ajo nuk është vetëm një mbrojtëse por edhe kabllo me bosht të përbashkët telefonik RJ-11 dhe RJ-45. Gjatësia e kabllos 1.8 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3553340669354
Energjia maksimale [A]:
30 000
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50, 60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
66935
Lansuar:
10 Maj 2011
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Numri i prizave:
8
Prodhuesi:
Eaton
Slote dalëse:
8x FR
Slote hyrëse:
FR
Tast për ndalje dhe ndezje:
Voltazhi hyrës nominal [V]:
250

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE