Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Prizë CyberPower UPS Surge Buster

Kodi i produktit:
174839
EAN:
4712364145759
Përmasat [mm]:
215 x 54 x 40
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Tensioni hyrës:
1 200
Tast për ndalje dhe ndezje:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësi klasik nga tensioni i lartë B0310SA0-FR nga CyberPower është dizajnuar për kompjuterë dhe pajisje të tjera elektronike shtëpiake (TV, VCR, Wi-Fi). Kapaciteti i energjisë është 350J. Funksionon me një maksimum të rrymës deri në 7500A dhe 200V. Pajisja mund të filtrojë EMI / RFI nga 100KHz deri në 100MHz. Mbrojtësi Surge ju ndihmon të mbroni laptopin apo pajisjet e tjera. Struktura e tij është rezistente ndaj ndotjes si dhe është e pajisur me shenja LED. Produkti po ashtu përmban një ndërprerës praktik. Dimesionet: 215 x 54 x 40 mm, peshë 250 gr. Gjatësia e kabllos 1m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712364145759
Energjia maksimale [A]:
7 500
Energjia maksimale [kA]:
7,5
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
350
Kodi i prodhuesit:
B0310SA0-FR
Lansuar:
16 Korrik 2015
Numri i prizave:
3+
Përmasat [mm]:
215 x 54 x 40
Pesha [kg]:
0,25
Prodhuesi:
CyberPower
Slote dalëse:
3x FR
Slote hyrëse:
FR
Tast për ndalje dhe ndezje:
Tensioni hyrës:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Voltazhi hyrës nominal [V]:
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE