Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë mbrojtëse Eaton, RJ-45

Kodi i produktit:
83067
EAN:
3553340667077
Energjia maksimale [A]:
30 000
Energjia maksimale [kA]:
30
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50, 60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është një pajisje kompakte dhe pasive për arsye se rrit mbrojtjen për kompjuterë dhe pajisje të tjera elektronike shtëpiake (TV, VCRs, hi-fi sistem, etj), si dhe kabllot telefonike (RJ-11) nga priza kompakte DSL. Kjo pajisje ka një mbrojtje në shumë nivele dhe një tregues të mbrojtjes aktive. Pajisja ofron port RJ 45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3553340667077
Energjia maksimale [A]:
30 000
Energjia maksimale [kA]:
30
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50, 60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
1 110
Kodi i prodhuesit:
66707
Koha e reagimit [ns]:
1
Lansuar:
10 Maj 2011
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Numri i prizave:
1
Prodhuesi:
Eaton
Slote dalëse:
1x FR
Slote hyrëse:
FR
Voltazhi hyrës nominal [V]:
250

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE