Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Stabilizues tensioni SurgeStrip Belkin

Kodi i produktit:
160770
EAN:
745883643479
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
306
Kodi i prodhuesit:
BSV103ca
Lansuar:
7 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është stabilizues tensioni i cili mbron pajisjet tuaja nga tensioni i lartë i rrymës dhe parandalon të marrë qark të shkurt elektrikë. Produkti ka vetëm një port të cilin mund ta përdorësh. Kapaciteti i tij është 360 J. Stabilizuesi ka 2 porte të llojit USB dhe voltazh prej 5 V dhe një 2.4 A, e cila bënë karikimin e pajisjeve si tablet dhe telefon në mënyrë të shpejtë. Kjo pajisje është e domosdoshme për në shtëpinë tuaj pasi që mbron laptopin tuaj dhe gjërat tjera që burim kanë energjinë elektrike.

Vlerësimet

Artikull perfekt nese do qe ti shmangesh adapterat dhe njekohesisht te ruash pajisjet nga nga tensionet e larta te rrymes apo rrufete.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
745883643479
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
306
Kodi i prodhuesit:
BSV103ca
Lansuar:
7 Tetor 2014
Numri i prizave:
1
Prodhuesi:
Belkin
Slote dalëse:
1x FR, 2x USB
Slote hyrëse:
FR
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Voltazhi hyrës nominal [V]:
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE