Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Corsair LPX Vengeance CL14, 2x8 GB DDR4, 2400MHz, e kuqe

Kodi i produktit:
176931
E dedikuar për:
Për PC
Lartësia e profilit:
E ulët
Voltazhi maksimal [V]:
1,2
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Prodhuesi:
Corsair

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
113.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoria operative Corsair Vengeance LPX e shpejton kompjuterin tuaj si dhe lojërat të cilat i luani. Kjo memorie operative e cila është krijuar duke përdorur teknologjinë e fundit XMP, është lehtë e përballueshme si dhe lehtë e instalueshme. Ka dy memorie te tipit DDR4 dhe dyjat kanë kapacitet prej 8 GB, të cilat punojnë me frekuencat mbi 2400MHz me voltazh prej 1.2 vat.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse memoria stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
843591069588
Frekuenca operuese [MHz]:
2 400
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
CMK16GX4M2A2400C14R
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Lansuar:
20 Gusht 2015
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
14
Latenca e testuar:
14-16-16-31
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,2
Voltazhi operues [V]:
1,2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE