Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Crucial, 8 GB RAM DDR4, 2400MHz, CL17

Kodi i produktit:
185237
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
649528776389
Frekuenca operuese [MHz]:
2 400
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Crucial vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lider të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Memoria operative klasike me kapacitet standard 8 GB RAM DDR4, operon me frekuencë prej 2400 MHz dhe me timing CL17 me voltazh prej 1.2V. Është optimizues për procesorë dhe platforma e gjeneratës së re karakterizohet me shpejtësi të lartë transferi përmes teknologjisë DDR4.

Vlerësimet

Produkti jep shpejtesi dhe cilesi ne nivel te pershkruar si duhet.
Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
649528776389
Frekuenca operuese [MHz]:
2 400
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CT8G4DFS824A
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
12 Shkurt 2016
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
17
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Crucial
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,2
Voltazhi operues [V]:
1,2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE