Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Kingston 4GB DDR3,1333 MHz

Kodi i produktit:
198512
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172536416
Frekuenca operuese [MHz]:
1 333
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A jeni duke kërkuar për cilësi, siguri dhe performanca më të larta të memories suaj? Modeli Kingston DDR3 4GB është zgjidhja juaj e përkryer. Ky modul operon me fazën CL9 për të punuar në frekuencë 1333 MHz dhe tension 1.5 V. Për të parë përputhshmëritë me pajisjen tuaj, vizitoni këtë link http://www.kingston.com/us/memory/search/Options

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172536416
Frekuenca operuese [MHz]:
1 333
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KCP313NS8/4
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lansuar:
21 Shtator 2016
Latenca CAS [CL]:
9
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE