Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Kingston HyperX Fury, 1x8GB DDR3, 1866MHz, e kaltër

Kodi i produktit:
150149
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617230543
Frekuenca operuese [MHz]:
1 866
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Kingston vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Seria e re e memorieve HyperX Fury, përkundër modeleve të tjera, vjen me një karakteristikë shtesë të ftohjes. Memoria operative klasike me kapacitet standard 1 x 8GB DDR3, operon me frekuencë prej 1866 MHz. Kjo memorie punon me tension maksimal prej 1.5 V. Kjo memorie operative vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617230543
Frekuenca operuese [MHz]:
1 866
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HX318C10F/8
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
1 Prill 2014
Latenca CAS [CL]:
10
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE