Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Kingston HyperX Fury, 2x4GB DDR3, 1866MHz, e bardhë

Kodi i produktit:
150142
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172306804
Frekuenca operuese [MHz]:
1 866
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Kingston vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Seria e re e memorieve HyperX Fury, përkundër modeleve të tjera, vjen me një karakteristikë shtesë të ftohjes. Memoriet operative klasike me kapacitet standard 2 x 4GB DDR3, operojnë me frekuencë prej 1866 MHz. Këto memorie punojnë me tension maksimal prej 1.5 V. Dimensionet e memories janë 133.35 x 32.8 mm. Këto memorie operative vijnë me ngjyrë të bardhë.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse memoria stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172306804
Frekuenca operuese [MHz]:
1 866
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HX318C10FWK2/8
Konfigurimi i memories:
2 x 4GB
Lansuar:
1 Prill 2014
Latenca CAS [CL]:
10
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE