Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Kingston HyperX Predator, 2x8GB DDR4, 3000MHz

Kodi i produktit:
192293
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617258516
Frekuenca operuese [MHz]:
3 000
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Kingston vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Seria e re e memorieve HyperX Predator, përkundër modeleve të tjera, vjen me një karakteristikë shtesë të ftohjes. Memoriet operative klasike me kapacitet standard 2 x 8GB DDR4, operojnë me frekuencë prej 3000 MHz. Këto memorie punojnë me tension maksimal prej 1.35 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617258516
Frekuenca operuese [MHz]:
3 000
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
HX430C15PB3K2/16
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Lansuar:
7 Qershor 2016
Lartësia e profilit:
Lartë
Latenca CAS [CL]:
15
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE