Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Kingston Value 16GB DDR4, 2400 MHz

Kodi i produktit:
192172
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172596502
Frekuenca operuese [MHz]:
2 400
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A jeni duke kërkuar për cilësi, siguri dhe performanca më të larta të kompjuterit apo laptopit tuaj? Modeli Kingston DDR4 16GB është zgjidhja juaj e përkryer. Ky modul operon me fazën CL17 për të punuar në frekuencë 2400 MHz dhe tension 1.2 V. Për të parë përputhshmëritë me pajisjen tuaj, vizitoni këtë link http://www.kingston.com/us/memory/search/Options

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172596502
Frekuenca operuese [MHz]:
2 400
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KVR24N17D8/16
Konfigurimi i memories:
1 x 16GB
Lansuar:
2 Qershor 2016
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
17
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,2
Voltazhi operues [V]:
1,2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE