Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Patriot Signature Line, 2 GB RAM DDR2, 800MHz, CL6, e kaltër

Kodi i produktit:
112270
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
879699008082
Frekuenca operuese [MHz]:
800
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Patriot vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Memoria operative klasike me kapacitet standard 2 GB DDR3, operon me frekuencë prej 800 MHz, timing CL6 në voltazh prej 1.8V. Memoria karakterizohet me bazën prej alumini e cila siguron që shpërndarja e nxehtësisë nga çipi i memories të jetë sa më efikas.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
879699008082
Frekuenca operuese [MHz]:
800
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PSD22G80026H
Konfigurimi i memories:
1 x 2GB
Lansuar:
7 Gusht 2012
Latenca CAS [CL]:
6
Lloji i memories:
DDR2
Prodhuesi:
Patriot
Ueb-i i prodhuesit:
Patriotmem.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,8
Voltazhi operues [V]:
1,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE