Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Patriot Signature Line, 2x4 GB DDR3 RAM, 1333MHz, CL9, e kaltër

Kodi i produktit:
94163
E dedikuar për:
Për PC
Frekuenca operuese [MHz]:
1 333
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PSD38G1333KH

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Patriot vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Memoria operative klasike me kapacitet standard 2x4 GB RAM DDR3, operon me frekuencë prej 1333 MHz me timing CL9 në voltazh prej 1.5V. Pajisja ka ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
Frekuenca operuese [MHz]:
1 333
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PSD38G1333KH
Konfigurimi i memories:
2 x 4GB
Lansuar:
16 Korrik 2011
Latenca CAS [CL]:
9
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Patriot
Ueb-i i prodhuesit:
Patriotmem.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE