Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie operative Patriot Signature Line, 4 GB DDR3, 1600 MHz, CL11

Kodi i produktit:
167695
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
815530015185
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Patriot vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Memoria operative klasike me kapacitet standard 4 GB DDR3, operon me frekuencë prej 1600 MHz dhe me timing CL11 në voltazh prej 1.5V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
815530015185
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PSD34G160081
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lansuar:
25 Shkurt 2015
Latenca CAS [CL]:
11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Patriot
Ueb-i i prodhuesit:
Patriotmem.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE