Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative RAM Crucial DDR3L, 4 GB, 1600 MHz

Kodi i produktit:
174755
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
649528762498
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Crucial tani sjellë memorien Crucial DDR3, e dizajnuar për përdorim te përditshëm në kompjuterë. Krahasuar me modelin e mëparshëm DDR2, DDR3 ofron konsumim më të vogël të energjisë si dhe frekuenca më të larta. Crucial CT51264BD160BJ është një modul DDR3L i cili ka një kapacitet prej 4 GB dhe frekuencë prej 1600 MHz. Ky modul mund të punojë në dy tensione 1.35V dhe 1.5V

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
649528762498
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CT51264BD160BJ
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lansuar:
10 Korrik 2015
Latenca CAS [CL]:
11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Crucial
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE